Zegarek Rolex – ponadczasowa oferta

Zegarki Rolex to materialny wyraz dążenia do doskonałości i ponadczasowej solidności wykonania. W procesie produkcji przestrzegane są od lat rygorystyczne standardy, a materiały, z których robione są zegarki, wytwarzane są przez samą firmę. Tak jest na przykład w przypadku 18-karatowego złota, które produkowane jest we własnych odlewniach Rolex. Zegarki Rolex to także doskonały i niezawodny mechanizm Perpetual, który daje gwarancję bezbłędnego pomiaru czasu.

Zegarek Rolex – dążenie do doskonałości

Założeniem firmy Rolex jest produkcja zegarków doskonałych, niezawodnych nawet w ekstremalnych warunkach. Każdy zegarek Rolex jest testowany pod tym względem, zanim zostanie wysłany do salonu sprzedaży. Czasomierze te wykonane są z absolutną dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Kupujący ma zatem gwarancję, że zegarek Rolex posłuży mu przez długie lata i bezbłędnie będzie odmierzał czas.

Wszystkie model Rolex wyposażone są w mechanizm Perpetual, który zapewnia im niezawodność pod względem pomiaru czasu. Jest to autorski mechanizm samonakręcający się, zaprojektowany przez specjalistów firmy Rolex. Posiada certyfikaty przyznawane w ramach rygorystycznej procedury przez Szwajcarski Instytut Testów Chronometrycznych (COSC). Mechanizm Perpetual jest odporny na wstrząsy, właściwie niezniszczalny i niezawodny oraz prosty w konserwacji. To jedno z arcydzieł sztuki zegarmistrzowskiej, doceniane na całym świecie.

Zegarek Rolex – wybierz model dla siebie

Zegarek Rolex sprawdzi się zarówno dla globtroterów i miłośników sportów ekstremalnych, jak i biznesmenów, zwolenników klasycznej elegancji i miłośników zegarków biżuteryjnych. Oferta jest naprawdę bogata i każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Także panie, dla których Rolex przygotował piękne czasomierze z cieszących się od lat uznaniem i popularnością serii.

Dla podróżników i biznesmenów często przemierzających różne strefy czasowe odpowiedni będzie Rolex GMT-Master wskazujący godzinę w różnych strefach czasowych. Dla mężczyzn kochających sporty wodne doskonale sprawdzą się Rolex Yacht-Master i Yacht-Master II. Zegarek Rolex Cosmograph Daytona to z kolei propozycja dla miłośników wyścigów samochodowych. Pozwala zmierzyć średnią prędkość aż do 400 km/h.

Zwolennicy klasycznej elegancji z radością sięgną po tradycyjne modele Rolex Datejust, Biały Rolesor czy Rolex Day-date z prestiżową bransoletą President łączącą platynę i 18-karatowe złoto. 

Dla pań odpowiedni będzie natomiast zegarek Rolex Lady-Datejust oraz Rolex Pearlmaster z tarczą zdobioną brylantami, szafirami i rubinami. Ten model dostępny jest także w wersji dla mężczyzn i może być noszony jako finezyjny element biżuterii, podkreślając wyrafinowany gust jej właściciela.

Zegarek Rolex to coś więcej niż praktyczny dodatek do stroju odmierzający czas. To symbol luksusu, prestiżu, niezawodności i solidności. To także symbol ludzkiego dążenia do doskonałości.

Redakcja otokrakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *