Jak się zorganizować, gdy musisz oddać auto do mechanika?

Twój samochód uległ awarii lub wymaga rozległej naprawy w warsztacie? Musisz oddać go na dłuższy czas, ale na co dzień intensywnie z niego korzystasz? Czasowa przesiadka na komunikację miejską nie zawsze zdaje egzamin, zwłaszcza kiedy na głowie masz zakupy, odbiór dzieci ze szkoły i inne sprawunki. Jak się dobrze zorganizować bez samochodu? Rozwiązań jest więcej niż myślisz!

Bezpieczeństwo przede wszystkim – nie zwlekaj z wizytą w warsztacie

Nieprzewidziane sytuacje z samochodem w roli głównej to największa zmora kierowców. Zwłaszcza, jeśli problemy dotyczą starszego pojazdu. Jeśli na co dzień poruszasz się autem między domem, szkołą a pracą, organizacja dnia bez dostępnego samochodu może być nie lada wyzwaniem, aby zdążyć wszędzie na czas. Nawet jeśli kusi cię, aby zbagatelizować niepokojące sygnały, oddaj auto do warsztatu jak najszybciej i wynajmij pojazd na zastępstwo z wypożyczalni.

Wynajem aut na korzystnych warunkach, czyli jak?

Operatorzy prowadzący najem średnioterminowy czy nawet na kilka miesięcy muszą zadbać o sprawność techniczną swojej floty, a tym samym bezpieczeństwo. Nie musisz martwić się przeglądami, ewentualnym brakiem ważnego OC czy usterkami, które należy jak najszybciej zlikwidować.

Jeśli wynajmiesz auto np. na kilka tygodni, możesz liczyć na:

  • całodobową obsługę Assistance;
  • ubezpieczenie;
  • sprawność pojazdu zweryfikowaną przed oddaniem do użytku;
  • pojazd zastępczy, jeśli dojdzie do uszkodzenia wynajmowanego;
  • opcję wymiany samochodu na inny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Prosta procedura zamówienia samochodu

Wynajem samochodówrośnie w ostatnich latach w moc i zyskuje coraz liczniejsze grono zwolenników zarówno wśród klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Niezależnie od tego, czy korzystają z usługi okazjonalnie czy regularnie. Najczęściej należy wypełnić prosty formularz online lub skontaktować się z wypożyczalnią telefonicznie.

Zarówno krótko, średnio, jak i długoterminowy wynajem samochodów w dowolnym segmencie to atrakcyjne ceny i brak zmartwień o eksploatację pojazdu. W przypadku wynajmu na dłuższy okres kontakt z wypożyczalnią przebiega równie sprawnie, co zamawianie auta na minuty czy godziny.

Redakcja otokrakow.pl