Wawel Service – inwestycje w Krakowie

Inwestycje w Krakowie cieszą się ogromną popularnością z uwagi na stały i regularny przypływ nowych mieszkańców. Studenci, którzy chcą osiedlić się w stolicy Małopolski, młodzi pracownicy, wiążący swoją zawodową karierę z warszawskimi korporacjami i osoby, które po prostu w Krakowie chcą mieszkać, założyć rodzinę i korzystać ze wszystkich jej atrakcji. Dla wszystkich tych grup Wawel Service buduje osiedla – nowoczesne, funkcjonalne i wysokiej jakości.

Wawel Service to deweloper z ponad 25-letnią tradycją, który głównie inwestuje w nieruchomości w Krakowie, ale jego realizacje można spotkać także w Katowicach i w Warszawie.  Jako jedna z najstarszych grup deweloperskich realizuje inwestycje zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość, zaufanie i uczciwość.  Na mapie Polski znajdziemy szereg nowoczesnych osiedli, które stały się mieszkaniem dla ponad 5000 rodzin. 25 lat solidnej pracy sprawiło, że Wawel Service to zdecydowany lider w branży deweloperskiej.

Osiedle Piasta Park II

Na krakowskich Mistrzejowicach powstaje kameralne osiedle budynków wielorodzinnych, którego wyróżnikiem będzie wewnętrzny dziedziniec pełen zieleni, przeznaczony do odpoczynku mieszkańców. Mimo odległości od centrum miasta inwestycja jest usytuowana w pobliżu wszelkich niezbędnych usług: przedszkola, szkoły, sklepów i marketów, a także rozległych terenów zielonych. Dzięki wszechobecnej zieleni można z łatwością odpocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z przyrodą, dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Mistrzejowice to doskonały punkt komunikacyjny na mapie Krakowa.

Eksperci Wawel Service zaprojektowali 293 mieszkania (1-,2-,3-,4- pokojowe). Lokale posiadają przestronne loggie, balkony, tarasy a także ogródki – wszystkie zostały zaplanowane z myślą o najważniejszych potrzebach przyszłych mieszkańców.

Apartamenty Nowa Bonarka

Apartamenty Nowa Bonarka powstały z myślą o młodych, aktywnych osobach, które uwielbiają wielkomiejski styl życia: śniadania na mieście, wypady na lunch z przyjaciółmi, jogging i aktywność fizyczną, wieczór z kulturą, nocną imprezę, a także zdrowe odżywianie. Nowoczesna inwestycja powstaje w południowej części Krakowa, przy ul. Sebastiana Klonowica na Podgórzu Duchackim. Bliskość centrum pozwala korzystać z jego uroków o każdej porze dnia i nocy.

Estetyka architektury osiedla doskonale wpisuje się w charakter przestrzeni, a kompleksowo zaplanowane części wspólne mają umożliwić mieszkańcom aktywny wypoczynek, bez konieczności wychodzenia z osiedla. Oryginalny budynek wielorodzinny posiada cztery kondygnacje nadziemne, w skład których wchodzi 81 mieszkań o różnych układach i powierzchniach. Do dyspozycji lokatorów zostanie oddanych 70 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 15 miejsc postojowych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Redakcja otokrakow.pl