Gdzie wybrać się na urlop?

Gdzie wybrać się na urlop? Wiele osób ma odwieczny i coroczny dylemat. Gdzie spędzić wakacje? Morze, góry czy jeziora. A może zagranica. No cóż każdy ma inne preferencje i czasami trudno je pogodzić. Jednak coś trzeba wybrać przecież nie spędzimy tych kilkunastu wolnych dni „kisząc” się w domu.

W tym artykule poznasz:

  • jaka jest zależność „konfiguracji” spędzania wakacji
  • jak i kiedy pójść na kompromis

Przeczytaj także: Wakacje z dziećmi w Polsce – jakie kierunki obrać?

Wszystko zależy od tego w jakiej „konfiguracji” spędzimy wakacje

Jeśli jedziemy z dziećmi w wieku szkolnym sprawa jest trudna. Dzieciakom należy codziennie dostarczać bodźców, inaczej zanudzą się na śmierć, a co za tym idzie tak nam dadzą w kość, że odechce nam się wszystkiego. Obowiązkowo więc musi być bliski dostęp do kąpieliska i plaży. To podstawa. A oprócz tego:place zabaw, automaty wszelkiej maści, sklepiki z duperelami, kina 7d, parki rozrywki…Wymieniać można bez końca. Znacznie jest gorzej gdy na urlop wybieramy się z nastolatkami. To jest już prawdziwy hard core. Możecie stawać na głowie i tak wszystko będzie na nie. A już nie daj Boże jak nie będzie internetu. Strach pomyśleć. Na szczęście takich problemów nie mają rodzice malutkich dzieci. Jedźcie po prostu tam gdzie jest świeże i zdrowe powietrze. Dla maluszków najważniejsza jest bliskość zadowolonych i szczęśliwych rodziców.

Gdzie wybrać się na urlop a kompromis

Kiedy w Twoim życiu dzieci jeszcze nie ma lub też już nie ma, jesteś na prawie wygranej pozycji. Jeszcze tylko pozostaje problem uzgodnienia miejsca z drugą półówką. Czasami trzeba pójść na kompromis, a nieraz postawić się i uparcie przeforsować swój projekt.
Większość osób już zimą szuka odpowiedniego miejsca i rezerwuje je z „góry”.Ja jednak optuję za rozwiązaniem szukania noclegu już na miejscu. Wierzcie lub nie ale zawsze coś dla siebie znajdziecie.
No i w końcu gdzie na ten urlop? Nie ważne gdzie, byle z uśmiechem i pogodą ducha.

ciekawenoclegi.pl

Redakcja otokrakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *