Strona główna
Dom i ogród
Tutaj jesteś

Gdzie w Krakowie można wynająć nowoczesny magazyn?

19 maja 2023 magazyn

Stolica Małopolski to ważny punkt na logistycznej mapie naszego kraju. W samym mieście i jego najbliższym sąsiedztwie, przede wszystkim wzdłuż autostrady A4, w ostatnich latach powstało wiele nowoczesnych obiektów magazynowych spełniających najwyższe wymagania w zakresie standardu wyposażenia. Magazyny w Krakowie to obiekty nowoczesne i funkcjonalne, wyposażone w monitoring, klimatyzację, z zapleczem socjalnym i powierzchniami biurowymi na wynajem.

Nowoczesne magazyny w Krakowie

W ostatnich kilku latach krakowski rynek magazynowy powiększył się przeszło dwukrotnie, a do dyspozycji przedsiębiorców przekazanych zostało wiele nowoczesnych, wybudowanych od podstaw obiektów położonych w niezwykle dogodnych lokalizacjach, zarówno dla transportu, jak i pracowników mieszkających w mieście, dojeżdżających do pracy własnym autem lub środkami komunikacji zbiorowej, przede wszystkim autobusami. Pod adresem internetowym https://warehousemarket.pl/magazyny-krakow znaleźć można aktualną listę magazynów na wynajem w Krakowie, z danymi informującymi o dostępnej i wolnej powierzchni oraz standardzie jej wyposażenia. Warto podkreślić, że magazyny w Krakowie, w obrębie granic administracyjnych miasta, powstają przede wszystkim w południowych i wschodnich dzielnicach, w niedużej odległości od głównych węzłów komunikacyjnych i autostrady A4.

Magazyny w Krakowie, w miejscowościach ościennych

Ze względu na wysokie ceny gruntów inwestycyjnych i trudną charakterystykę terenu wiele nowoczesnych obiektów magazynowych nie jest lokalizowanych bezpośrednio w Krakowie, lecz tuż za jego administracyjnymi granicami, w gminach ościennych. Przykładem są nowe magazyny budowane w Skawinie i Kokotowie, w bezpośredniej bliskości autostrady A4, tuż przy granicach miasta. Co warte podkreślenia, to zwykle duże obiekty charakteryzujące się funkcjonalnością, łatwe do przystosowania pod niemal każdy rodzaj biznesu, idealnie nadające się do prowadzenia działalności handlowej, chętnie wybierane również przed dużych operatorów logistycznych i firmy zajmujące się nieuciążliwą produkcją. Nowoczesne magazyny w Krakowie na wynajem zajmowane są zarówno przez przedsiębiorstwa krajowe, jak i duże, międzynarodowe koncerny, które poszukują dla siebie atrakcyjnych lokalizacji do rozwijania prowadzonego biznesu.

Zdecydowana większość nowoczesnych magazynów w Krakowie znajduje się w pobliżu autostrady A4, w południowej i wschodniej części miasta, ale w ostatnim czasie rośnie także zainteresowanie terenami wokół lotniska Balice, gdzie swoje magazyny lokalizują m.in. znani operatorzy logistyczni i firmy transportowe.

Redakcja otokrakow.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie moda, wnętrza, ogród, stylowy lifestyle oraz praktyczne porady związane z pracą łączą się, by dostarczyć Ci inspiracji i wskazówek do kreowania piękna w każdej sferze życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza z zakresu mody, aranżacji wnętrz, pielęgnacji ogrodu oraz poradnictwa zawodowego tworzy źródło inspiracji dla Ciebie i wszystkich miłośników estetyki.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak zaprojektować łazienkę dla niepełnosprawnej osoby?
mieszkanie
magazyn

Jesteś zainteresowany reklamą?

magazyn