Artykuły

styl boho

Mieszkanie w stylu boho

Styl boho we wnętrzu Twojego mieszkania !

Kolorowy, inspirujący, pełen fantazji – taki właśnie jest styl boho. Triumfalnie powraca na salony – i to dosłownie. Coraz więcej osób zakochuje się w tym stylu i urządza mieszkania w taki sposób, tym bardziej, że jest on dość prosty do osiągnięcia. Design z lat 60-tych i hipisowski luz? – ta mieszanka świetnie określa styl boho.
Oczywiście nie brakuje w nim elementów etnicznych, ekologicznych, a także motywów ludowych i artystycznej nonszalancji paryskiej bohemy.
Sprawdźcie w sieci zdjęcia – może zainspirują Was do zmiany wystroju swoich mieszkań i domów?

Generalnie w stylu boho.. na pierwszy rzut oka… nic do siebie nie pasuje! Kiedy jednak spojrzysz ponownie… zobaczysz jak pięknie współgrają ze sobą kolorowe przedmioty, kocyki, tapety…
Festiwal kolorów – na ścianach, kanapach, fotelach, dywanach – to właśnie styl boho, w którym tak bardzo się zakochaliśmy!

Kojarzycie babcine patchworki? Pozszywane skrawki różnych materiałów przeobrażające się w piękną narzutę, poszewkę na poduszkę, albo kocyk? Będzie idealnie pasował do waszego salonu w stylu boho, sięgnijcie więc po niego na dno szafy albo uszyjcie go samodzielnie! Będzie nie tylko zdobił Wasz salon czy sypialnię, ale będzie też świetnym kompanem do wieczornej książki przy ciepłej herbacie – w mroźne dni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *